Hakkımızda

Yurtbay Vinç

1997 yılından bu yana faaliyette bulunmakta olan Yurtbay  Vinç, Van Bölgesinin vinç hizmetleri veren önde gelen firmalarından biridir. Öz Yurtpay  Vinç, sahip olduğu geniş araç filosu ve ekipman ile çeşitli sektörlerde taşıma, kaldırma, yükleme/boşaltma, tahmil/tahliye, fabrika, elektrik santralleri montaj/demontaj ve bakım/onarım destek desteği gibi hizmetler sunmakta olup, bugüne kadar Van Bölgesinin gelişimine ve ekonomik kalkınmasına yönelik hemen hemen tüm projelerde, taşeron, çözüm ortağı veya kolaylaştırıcı firma olarak yer almıştır.

Yurtpay  Vinç, işçi sağlığı ve iş güvenliği esaslarına harfiyen uyması ve uluslararası kalite standartlarına uygun yönetim anlayışı sonucu, bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm taahhütlerini sıfır hata ve kazayla ve eksiksiz olarak zamanında yerine getirmeyi başarmıştır.  

Geniş yelpazeli, CE ve EN 280 standartlarına uygun araç filosuyla, her sektörden her tonajda yükü taşıyan ve istenen yüksekliğe çıkaran ekipman, personel, donanım ve bilgiye sahiptir.

 

Yurtpay  Vinç, son yıllarda gerçekleştirdiği büyümeye paralel olarak, Van Bölgesi yanı sıra Doğu Anadolu Bölgesinin genelinde de hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız faaliyet alanımızı uluslararası düzeyde genişletmek ve sektöründe bir dünya markası haline gelebilmektir.

 

Copyright © 2014 Öz Yurtpay Vinç | Mail